לירון אורי 

לירון אורי - תרפיסטית גוף נפש- מטפלת בשיטת שינוי הדיאלוג הפנימי ומטפלת באמצעות נשימה.

 

מגיל צעיר, תמיד ידעתי שחייבת להיות תשוקה בעשייה המקצועית שלי וכן כי חשוב לי לחיות את חיי מתוך תחושה של עשייה והגשמה. אבל הדרך לשם, נסללה לאורך השנים ואת מה שברור לי היום, לקח לי שנים לגבש.

את דרכי המקצועית התחלתי בגיל צעיר בעולם ההייטק. הייתי מאוד טובה במה שעשיתי ועל כן התקדמתי מהר בסולם הדרגות. בקריירה של למעלה מ 15 שנה ניהלתי והקמתי חברות, ליוויתי מנכ״לים וסמנכ״לים בצמתים משמעותיים בקריירה שלהם והובלתי תהליכים חוצי ארגון.

בזמן שהרציונל העיד על הצלחה, הלב לא התרגש ממנה כמצופה. מכירים את זה כשלפעמים אנחנו מרגישים שאנחנו מתגלגלים והחיים לוקחים אותנו למקומות מדהימים, בהם אנחנו מצליחים, כובשים פסגות, אבל פתאום שואלים את עצמנו: האם אני בחרתי את זה?? ואם כן מאיזה מקום, האם זה הייעוד שלי?

אז זה מה שקרה לי… תוך כדי ההתקדמות בעולם ההייטק, בתפקידי ניהול בכירים. הבנתי שתחושת הסיפוק הגדולה ביותר עבורי היא לראות אחרים גדלים, מתפתחים ומדייקים את עצמם ועושים פריצות דרך משמעותיות בתחום המקצועי וגם האישי. 

למדתי אימון עיסקי ופרטי ועולם המושגים שלי השתנה מניהול לאימון... הרגשתי  שנפתח בפניי  עולם חדש! 

עולם שלם ומרגש  בו הרגשתי מדויקת, מוגשמת ורציתי עוד. 

למדתי שיטות טיפול שונות ומגוונות (אימון, שינוי הדיאלוג הפנימי, הקורס בניסים, הילינג, רייקי). חקרתי וצברתי ידע רב, שאמנם שירת אותי בעולם העסקי, אך אט אט הבנתי שעלי ללכת אחרי משאלת הלב שלי ולהפוך את תחום הטיפול לעיסוק העיקרי שלי.

אבל... כמו לרבים, התהליך לא היה אינטואיטיבי ומיידי. 

רק מהמחשבה על השינוי, האגו השתלט עליי והזכיר לי את הפחדים שלי. הפחדים של כולנו. איך אעזוב את המקום היציב והבטוח, מקום טוב לא עוזבים, לחש לי הראש. לרגעים הפחדים ניהלו  אותי "איך בגיל המתקרב ל-40 עם בעל ושני ילדים מתחילים לבנות קריירה חדשה מאפס?". בגלל לחשושים אלה, היה נדמה כי קצת שכחתי את הניצוץ שבי, זה שנותן לי אמון בחיים ומאפשר לי ללכת אחרי הלב.

 

במקביל התחלתי לתרגל ריברסינג. נשמתי, התמסרתי לתהליך ונתתי לעצמי פשוט להיות.  נחשפתי לראשונה לכלי הנשימה המעגלית והבנתי שבאמצעות הכלי הזה ניתן לחולל ניקוי ושינוי עמוק. גיליתי כי בעזרתו ניתן להגיע לתת המודע ולחוויות המודחקות ולשחרר אותן . 

 

לשחרר את אותם מקומות שחוסמים אותנו היום וגורמים לנו לחוות את המציאות כפי שהיא. לאחר שחוויתי וניקיתי מקומות בי, מקומות ששנים ביקשו ריפוי,  הבנתי כיצד התהליך השפיע עלי בכל תחום בחיי, אהבה, שפע ,מערכות יחסים ….  

זה היה הרגע, בו הרגשתי כי מצאתי את הייעוד שלי.  את התשוקה להעביר אנשים מסע בו הם, כמוני, ימצאו שוב את עצמם. 

 

אני מזמינה אתכם לחקור ביחד איתי את מעמקי נשמתכם. 

תוך ריפוי, נשימה וגילוי מחודש שלכם את עצמכם. 

אין מסע ארוך מדי, בו אדם פוגש את עצמו, ואני כאן כדי לעשות את הדרך הזאת אתכם.