מה זה נשימה מודעת? (ריברסינג)

שיטת ה"נשימה המודעת – ריברסינג" (לידה מחדש), היא טיפול חוויתי, יעיל ורב עוצמה, לשחרור טראומות, פחדים ומעצורים שצברנו מרגע לידתנו ולאורך חיינו. בעזרת נשימה אינטנסיבית ורציפה המזרימה חמצן ואנרגיה לגוף, ניתן לרפא את הגוף ואת הנפש מחסימות מעיקות שפוגעות באיכות החיים ומהוות רקע לבעיות רגשיות ופיזיות.

במהלך הנשימה הרציפה, החמצן, המהווה גורם הכרחי בהזנה, ניקוי וטיהור תאי הגוף, מציף את תאי הגוף ובחלקו האחרון של התהליך הוא מתחיל להתנדף דרך נקבוביות העור, תוך שהוא סופח ו"לוקח" עמו החוצה רעלים פיזיים ואנרגיות עודפות (שליליות) המצטברות באזורים שונים כמו הראש, סביב עמוד השדרה, במפרקים ומתחת לעור. הנשימה האינטנסיבית יוצרת זרימה חזקה של אנרגיה במרידיאנים, ומגיעה אל המקומות החסומים אנרגטית ופותחת אותם.

איך זה עובד?

באמצעות שיטת הריברסינג, הנשימה “עוקפת” את ה – mind, ומציעה תהליך ריפוי המאפשר לאנשים להתחבר אל רגשותיהם המודחקים, לחוותם מחדש ולהביאם לידי ביטוי. במהלך תהליך הנשימה, אנו חוקרים את מה שקורה כאשר אנו נושמים עמוק יותר מהנשימה לה אנו מורגלים. השכל הופך להיות פסיבי יותר, ותת המודע מתגלה.

אנחנו מתחילים לחוות ולשחרר רגשות ומתחים המודחקים בגוף הפיזי, וברבדים עדינים יותר של הווייתנו. בעקבות שחרור מתחים אלה יכולות האנרגיות, אשר היו חבויות בתת-מודע, להשתחרר בגלים של תחושות ורגשות. לאחר שחרור רגשי עמוק מתרחשת רגיעה בגוף המאפשרת את צמיחתם של רגשות חיוביים ורכים של אהבה, ממקום של בהירות ואמון.

לאחר מספר מפגשים, נרגיש מחוברים יותר לאנרגיה הטבעית שלנו ונשוב להרגיש קלילים יותר וחופשיים. לנשימה מודעת ועמוקה השפעה עזה ומעמיקה על בריאותו של הגוף וביכולתה לגשר אל עבר מודעות גדולה ורחבה יותר לחיינו. מסיבה זו הבריאות, המיניות, היכולות הספורטיביות, הרגשות והיכולת המדיטטיבית שלנו קשורות כולן בנשימה טבעית ועמוקה.

נשימה מודעת - במה זה יכול לעזור לנו?

עיבוד קשיים רגשיים בלתי פתורים, מצבי חרדה, דיכאון, חוסר אנרגיה, התמודדות עם מצבי לחץ, דחק, הפרעות אכילה, בעיות שינה, התמכרויות, חסימה רגשית, טראומה פיזית ורגשית, מתח כרוני וכאב, מערכות יחסים וקשרים בין-אישיים, מחשבות מטרידות, השלמת תהליכי אבל ופרידה, נושא פוריות והריון, התאוששות ו’חזרה לחיים’ ממצבים שונים.